Chci změnu antikoncepce

Pokud uvažujete o změně antikoncepce, nebojte se, nejste sama a rozhodně se nejedná o nějak složitý krok, se kterým by bylo třeba otálet nebo se jej jakkoliv obávat. Věděla jste, že pouze 18 % uživatelek antikoncepce je se svou antikoncepcí natolik spokojeno, že o změně neuvažuje? Přitom je to jednoduché a možností je spousta...

Jaký je aktuální trend v hormonální antikoncepci? Jednoznačně šetrnost, bezpečnost a spolehlivost! Přečtěte si více v článku Aktuální trendy v antikoncepci, který vám pomůže se správně rozhodnout.

Možná jste již slyšela o dlouhodobých antikoncepčních metodách, ale nevíte, zda jsou právě pro vás vhodné. Přečtěte si o mechanismu účinku a výhodách Hormonální nitroděložní antikoncepce a zjistěte odpovědi na všechny otázky, které vás zajímají.

Pokud je pro vás spolehlivost na prvním místě, určitě vás bude zajímat článek Spolehlivost antikoncepce. Říká se sice, že antikoncepční metoda je tak spolehlivá, jak je spolehlivá její uživatelka, nicméně opravdu existují spolehlivější a méně spolehlivé metody.

Pokud jste zde nenašla svůj problém, podívejte se do sekce Otázky a odpovědi, ve které najdete nejčastější dotazy našich čtenářek.

DALŠÍ ODKAZY

Co dělat když zapomenu?

Zapomněla jste užít antikoncepční pilulku a nevíte si rady? Vyplňte formulář, který vám poradí, jak správně postupovat.

VÍCE

Je pilulka nejlepší volbou?

Zažila jste někdy obavu z nechtěného těhotenství? Zapomněla jste někdy užít pilulku? Přemýšlela jste o antikoncepci s nízkou dávkou hormonů?

VÍCE

Nitroděložní tělíska pro mladé

Podle zvoleného typu jsou nitroděložní tělíska vhodná jak pro dívky a ženy od 18 let, které dosud nerodily, tak pro ženy, které již děti mají.

VÍCE