Mám dospívající dceru

Z vaší dcery se stává dospělá žena. Vy, jako milující matka, byste ráda měla jistotu, že její zdraví bude ve správných rukou, je to tak? Protože k dospívání patří také první navazování vztahů a s nimi i možná rizika. Buďte připravena poradit své dceři, promluvit si s ní a zkrátka - nenechte nic náhodě. Najděte otázku, na kterou hledáte odpověď, a my vám rádi pomůžeme.

Kdy je vhodné doprovodit svou dceru na první gynekologickou prohlídku? To se dozvíte na stránce První návštěva gynekologa.

Jaké jsou metody antikoncepce, jejich výhody, nevýhody, a které se hodí pro mladé dívky? Odpovědi najdete v článku Přehled metod.

Hledáte pro svoji dceru spolehlivou antikoncepci, na kterou není nutné myslet každý den nebo měsíc? Přečtěte si o mechanismu účinku a výhodách Hormonální nitroděložní tělísko.

Převažují výhody spojené s užíváním pilulek nad nevýhodami? Přečtěte si základní pro a proti ve stejnojmenné sekci Pilulka – pro a proti.

Myslíte si, že se pilulky musí čas od času vysadit a nitroděložní systémy nejsou pro ženy, které doposud nerodily? Nenechte se mýlit a zjistěte pravdu o antikoncepčních metodách v článku Mýty a pravda.

Pokud jste zde nenašla to, co hledáte, podívejte se do sekce - Otázky a odpovědi, kde naleznete nejčastější dotazy našich čtenářek.

DALŠÍ ODKAZY

Nitroděložní tělíska pro mladé

Podle zvoleného typu jsou nitroděložní tělíska vhodná jak pro dívky a ženy od 18 let, které dosud nerodily, tak pro ženy, které již děti mají.

VÍCE

První návštěva gynekologa

Není důvod obávat se první návštěvy gynekologa – přečtěte si, jak se na prohlídku připravit a jak vyšetření probíhá.

VÍCE

Spolehlivost antikoncepce

Jednotlivé metody antikoncepce se ve své spolehlivosti liší. Mezi nejspolehlivější patří hormonální antikoncepce, ale i u ní jsou některé rozdíly, někdy významné.

VÍCE